Podjazdy dla niepełnosprawnych

Wszyscy ludzie, bez względu na stan zdrowia, mają prawo do komfortowego poruszania się. Dlatego oferujemy dzisiaj Państwu zaawansowane podjazdy dla niepełnosprawnych, które ułatwią im życie tak, jak tylko będzie to możliwe. Które pozwolą także na załadunek i wyładunek wózków i skuterów elektrycznych podczas ich transportu, a tym samym usprawnią pracę osób je obsługujących.

Na oferowane tutaj Państwu podjazdy dla niepełnosprawnych składają się aluminiowe szyny podjazdowe, których powierzchnia pokryta jest antypoślizgowym materiałem. Wykonane z bardzo wytrzymałych stopów aluminium, są niezwykle stabilne i trwałe. Lekkie i wygodne w obsłudze, pozwalają na szybki montaż i demontaż.

Tutejsze podjazdy dla niepełnosprawnych zajmują przy tym niewiele miejsca, co eliminuje problemy związane z transportem i przechowywaniem. Co więcej, każda szyna wyposażona została w blokadę, zabezpieczającą przed niekontrolowanym rozsunięciem się szyn. Do każdej pary szyn dołączamy również praktyczny pokrowiec, który pozwoli zabezpieczyć je przed wszelkimi uszkodzeniami.

Cena: 650,00 zł

Wysyłka kurierem:
– przy wpłacie na konto: 24 zł,
– za pobraniem: 29 zł.


– każda szyna zbudowana jest z 2 segmentów,
– długość po rozłożeniu: 215 cm,
– długość po złożeniu: 120 cm,
– szerokość: 20 cm,
– wysokość: 5 cm,
– waga: 2x 4 kg,
– max. obciążenie: 272 kg.